SKS - DİYALİZ DANIŞMANLIK VE DOKÜMAN YÖNETİMİ HİZMETİNİN BAŞLATILMASI HAKKINDA


Değerli İş Ortaklarımız,


SKS Diyaliz kalite yönetiminde uzman ekibimiz ve Nokta yazılımın tecrübeli teknik personelinden oluşan profesyonel ekibimiz ile birlikte 01.02.2021 tarihinde SKS-Diyaliz için danışmanlık hizmetini başlatacağız.


Danışmanlık Hizmetimiz; SKS-Diyaliz kılavuzunda bulunan standartları ve diyaliz tedavi hizmetleri işleyişini bütünüyle kapsayan içerikte hazırlanmış kalite dökümanlarını, SKS-Diyaliz’de belirtilen eğitim konularına uygun hazırlanmış eğitimleri, bölgesel kalite toplantılarını ve (gerekirse) klinik ziyaretlerini kapsamaktadır.


Danışmanlık hizmeti almak isteyen kurumlarımızın tarafımıza dönüş yapmaları gerekmektedir.ÖNEMLİ NOT : Tarafımızdan SKS Danışmanlık ve Doküman Yönetimi hizmeti almayacak olan kurumların SKS panelleri açık olacak ve dilerlerse kurumlar sks modülünü kullanabilecek ancak SKS kapsamına giren Dokümanlar* için ekleme, düzenleme gibi yönetim hizmetleri verilmeyecektir. Hizmet almayan kurumlarımız içerikleri kendisi düzenleyebilir. Ekranların kullanımı ile ilgili teknik bilgi verilecektir.


* İçerisinde Doküman Kodu, Yayın Tarihi, Revizyon No, Revizyon Tarihi gibi bilgilere sahip başlık bulunan Dokümanlar SKS Dokumanları olarak kabul edilir.