Değerli Müşterimiz,

 

Covit 19 virüsü nedeniyle yaşanan, Pandemi süreci doğrultusunda, bilmenizi isteriz ki firmamızda en az siz değerli müşterilerimiz kadar durumdan etkilenmiştir.

Hepimiz sonuç olarak birer müşteriyiz. Müşteri olarak en büyük korkularımızdan biri, yıllardır belli bir fiyat aralığında satın aldığımız hizmete zam gelmesidir. Bu bağlamda, Mavi Nokta yazılım firması olarak; bizde üzerimize düşen desteği siz değerli müşterilerimize vermek için, bu yıl lisans yenilemelerinde fiyat değişikliğine gitmeyeceğimizin bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.

Standart Paket ve Pro Paket sürümlerini kaldırarak, siz değerli müşterilerimize aynı şartlarda ve aynı kalitede hizmet sunumu ilkesiyle, tüm kullanıcılarımız için tek sürüm ‘Pro Plus’ paketi ‘2020’ yılı lisans fiyatı 4,320 Tl üzerinden yenilenecek ve sistemin tüm özelliklerini kısıtlamasız kullanabileceksiniz. Aylık ödeme yapan ya da yapmak isteyen kurumlarımız aylık 500 Tl ödeyerek lisans yenileyebilirler. (Aylık ödemelerde fatura yıllık kesilir)

Bilgi güvenliği yönetimi doğrultusunda, bakanlığın talep ettiği ‘Bulut’ üzerinde veri tabanızın sadece size özel oluşturulması, düzenli bakım ve onarımlarının sağlanması ve rutin aylık verilerinizin yedeklenerek e-arşiv kayıtlarınızın oluşturulması gerekmektedir. Bu hizmetlerin sunulabilmesi için; siz müşterilerimizin bütçesini gözden geçirerek minimum ücret belirlenmiştir. Firmalarımızın ücretten etkilenmemeleri için optimum çözüm bulunarak yıllık 180 Tl * merkez olarak belirlenmiştir. Tüm verilerinizin bilgi güvenliğinin sağlanması sürecinde sunulan, ‘Bulut’ hizmet bedeli yeni sözleşmelerde kurumunuzdan tahsil edilecektir. Kendi bulut sunucusu olan kurumlarımız kendi sunucusunu kullanabilirler. Yedekleme ve güvenlik kendi sorumluluklarındadır.

 

Ödemelerinizi Temmuz ilk haftasına kadar yapıp lisans yenileyebilirsiniz. Aylık ödeme yapan kurumlarımız haziran ilk haftası ödeme yaparak lisans yenileyebilirler.

Detaylı bilgi için Duygu hanımla irtibata geçiniz.

 

Bilgilerinize sunar anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

 

IBAN : TR46 0006 2000 7870 0006 2977 57

            Mavi Nokta Bilgi Teknolojileri LTD.ŞTİ.