önemli duyuru!Tarafımıza gelen taleplerde ayrıntı verilmemesi ya da yeterli açıklama yazılmaması nedeniyle taleplerin sonuca ulaşması gecikmektedir.

Bu nedenle 09.09.2020 Tarihinden itibaren açılan taleplerde ayrıntı verilmemesi ya da yeterli açıklama yazılmaması durumunda söz konusu talep cevap verilmeden kapatılacaktır. Aşağıda verilen Örneklere göre talep açmanızı rica ediyoruz.

ÖRNEK 1- "Seans gönderemiyoruz" şeklinde bir talep yerine "Ahmet SAYGIN isimli hastamızın 09.09.2020 tarihli seansını medulaya gönderemiyoruz, aldığımız hata .........." şeklinde bir talep oluşturmanız sorunun daha hızlı çözülmesini sağlayacaktır.

ÖRNEK 2- "Fatura SGK hatası veriyor" şeklinde bir talep yerine "Ahmet SAYGIN isimli hastamın sgk bildirimini gönderemiyorum, alınan hata ......" şeklinde bir talep oluşturmanız sorunun daha hızlı çözülmesini sağlayacaktır.

ÖRNEK 3- "Epikriz çıkaramıyorum" şeklinde bir talep yerine duruma göre "Ahmet SAYGIN isimli hastamızın epikrizini çıkartamıyoruz şu hatayı alıyoruz ......" ya da "Epikrizde eksik alanlar olduğu için epikriz çıkartamıyoruz, eksik alanları ekler misiniz. Eksik alanlar ......." ya da "Epikrizde bazı alanlar (örneğin : diyalizör cinsi) yanlış veri getiriyor, konu ile alakalı düzenleme yapar mısınız" vb. şekilde bir talep oluşturmanız sorunun daha hızlı çözülmesini sağlayacaktır.

ÖRNEK 4- "Doktor ismi çıkmıyor" şeklinde bir talep yerine duruma göre "Toplu Seans işle sekmesinde ki doktor değiştirme kısmında Mustafa KALYONCU isimli doktorumuzun adı çıkmamaktadır" ya da "Toplu geliş aç kısmında ki doktor kısmında Mustafa KALYONCU isimli doktorumuzun adı çıkmamaktadır" ya da "Reçete oluşturma formunda doktor kısmında Mustafa KALYONCU isimli doktorumuzun adı çıkmamaktadır" vb. şekilde bir talep oluşturmanız sorunun daha hızlı çözülmesini

Aşağıdaki şekilde açılan talepler cevap verilmeden kapatılacaktır;

1- "İlaç Rapor hk."
2- "e-nabız kayıt gönderme"
3- "Sağlık net gönderimi hakkında"
4- "Kilo order hk."
5- "tetkik"
vb.